Tao Tao Spa & Massage - tajski rytuał dla stóp i dłoni

tajski rytuał dla stóp i dłoni

Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni - Warszawa Ursynów.
Zapomnij o stresie i zmęczeniu.

„Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni” oferowany w Tao Tao Spa & Massage został stworzony z myślą o profesjonalnej terapii delikatnej skóry stóp i dłoni. Nie od dziś wiadomo, że zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka.

Połączenie zabiegów pielęgnacyjnych i masażu pozwoli Ci zadbać o piękny wygląd stóp i dłoni, zapewniając również uczucie głębokiego relaksu. Ten dedykowany tajski rytuał, składa się z rytualnego obmycia stóp z solą morską, tajskiego masażu stóp (30 minut)i dłoni (15 minut) oraz peelingu stóp i dłoni (30 minut).

Tajski masaż stóp i nóg (refleksologia), zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, przynosi korzyść nie tylko dla stóp i dłoni, ale dla całego organizmu. Dzieje się tak za sprawą uciskania receptorów zlokalizowanych na stopach i dłoniach, które mają połączenia nerwowe z narządami wewnętrznymi.

Dzięki peelingowi, Twoje stopy i dłonie staną się jedwabiście gładkie, a maska parafinowa zapewni im dogłębne nawilżenie. 

Cennik

90 minut

179 PLN

"Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni" w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

„Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni”, jak sama nazwa wskazuje, jest kombinacją zabiegów, które kompleksowo zadbają o Twoje stopy i dłonie.

Jak będzie przebiegała Twoja wizyta w Tao Tao Spa & Massage jeśli zdecydujesz się na „Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni„?

1) poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety informacyjnej dotyczącej Twojego stanu zdrowia,

2) nasza terapeutka zaprosi Cię do swojego gabinetu, 

3) rozpoczniemy Twój zabieg.

Jak wygląda "Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni"
w Tao Tao Spa & Massage?

W pierwszej kolejności masażystka zaprosi Cię do gabinetu masażu, gdzie wykona rytualne obmycie stóp solą morską.

Następnie zaprosimy Cię na tajski masaż stóp (refleksologię), który zajmie około 30 minut oraz tajski masaż dłoni (około 15 minut). Masaż wprawi Cię w stan głębokiego odprężenia i wpłynie pozytywnie na całe ciało. Pozbędziesz się również uczucia ciężkich nóg, bowiem masaż wspomoże przepływ limfy i poprawi dotlenienie mięśni.

Następnie, masażystka wykona delikatny peeling stóp i dłoni (30 minut), wykonany na miejscu z naturalnych składników. Peeling pozostawi skórę jedwabiście gładką i nawilżoną. Na sam koniec zaaplikujemy maskę parafinową na stopy i dłonie (15 minut), mająca działanie silnie nawilżające i regenerujące. Po zabiegach zachęcamy do poczęstowania się tajską herbatką. 

Zarówno przed zabiegiem, jak i po, jest możliwość wzięcia prysznica.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w sklepie online.

Tajski Rytuał dla Stóp i Dłoni ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 19