Tao Tao Spa & Massage - Masaż Tajski Stóp Warszawa Refleksologia

tajski masaż stóp (refleksologia)

Tajski Masaż Stóp Warszawa.
Refleksologia Warszawa Ursynów.
Zbawienny masaż dla Twoich stóp.

tajski masaż stóp warszawa refleksologia warszawa tajski masaż stóp ursynów orientalne day spa ursynów warszawa

Cennik

30 minut

59 PLN

60 minut

99 PLN

W pakiecie taniej!

3 x 60 minut

270 PLN (90 PLN za 1h)

Refleksologia w Tao Tao Spa & Massage to nic innego jak tajski masaż stóp i nóg. Ten, które jest wykonywany w Tajlandii od setek lat. I zawsze się sprawdza. Tajski Masaż Stóp Warszawa – umów się na masaż.

Obszar masażu obejmuje stopy oraz dolną partię nóg i jest wykonywany dłońmi lub specjalnymi, drewnianymi patyczkami. Zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, na stopach znajdują się receptory, które są połączone włóknami nerwowymi z narządami wewnętrznymi.

Dzięki temu, uciskając odpowiednie punkty na stopach, oddziałujemy na cały organizm. Śmiało można stwierdzić, że masaż stóp to kompleksowa terapia, mająca zbawienne działanie na całe ciało. Refleksologia świetnie sprawdza się przy dolegliwościach tzw. ciężkich stóporaz skłonnościach do obrzęków.

Możesz wybrać jedną z dwóch opcji refleksologii w naszym orientalnym spa:

– masaż tajski stóp – refleksologia – 30 minut – cena: 59 PLN,

– masaż tajski stóp – refleksologia – 60 minut – cena: 99 PLN.

Masaż ten rozluźnia całe ciało, pomaga pozbyć się napięć nerwowych, toksyn z organizmu, pobudza przepływ krwi, limfy i poprawia jakość snu. Refleksologia stóp w Tao Tao Spa & Massage przeprowadzana jest w pozycji leżącej, w specjalnym luźnym stroju.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Masaż Tajski Stóp Warszawa
- czego możesz się spodziewać?

Tajski Masaż Stóp (refleksologia) należy do masaży częściowych. Obejmuje stopy oraz dolną partię nóg.

W pierwszej kolejności zostaniecie Państwo poproszeni o założenie luźnego, tradycyjnego stroju do masażu tajskiego. Masażystka wskaże łóżko, na które należy położyć się w pozycji na pleach. Następnie masażystka przystąpi do masażu stóp z wykorzystaniem własnych dłoni i palców lub na życzenie klienta – przy użyciu specjalnego drewnianego patyczka.  Zarówno przed jak i po masażu jest możliwość wzięcia prysznica. 

Oferowany w Tao Tao Spa & Massage orientalny masaż tajski stóp to masaż głęboko relaksujący, nastawiony na zmniejszenie napięcia mięśni stóp. 

Naszym celem jest to, by po masażu tajskim stóp wykonanym przez jedną z naszych terapeutek z Azji zmniejszyło się zmęczenie Twoich stóp.

Masaż Tajski Stóp polecamy w szczególności wszystkim żyjącym w permanentnym stresie, zmęczonych szarą codziennością, pracujących przy biurku lub w niewygodnej pozycji, a także tym, którzy po prostu preferują masaże częściowe ciała, tj. masaż stóp.

Gdzie jesteśmy?

Nasz orientalny salon day SPA mieści się na warszawskim Ursynowie. Dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską (metro, autobusy), jak i własnym samochodem. Bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe tuż przed naszym salonem.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz kod rabatowy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy 10% na swoje zamówienie w sklepie online.

Tajski masaż stóp ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 26

Tagi : refleksologia Warszawa Ursynów, tajski masaż stóp Warszawa