Tao Tao Spa & Massage - Rytuał Balijski - Warszawa Ursynów

rytuał balijski

Rytuał Balijski - Warszawa Ursynów.
Poczuj dotyk rajskiego Bali

Cennik

90 minut

120 minut

219 PLN

259 PLN

Ta niewielka, lecz jakże urokliwa, indonezyjska wyspa zdobywa coraz to więcej miłośników. Dzięki balijskim masażystkom w Tao Tao Spa & Massage poczujesz klimat rajskiego Bali bez wielogodzinnej podróży samolotem.

Rajski Rytuał Balijski w Tao Tao Spa & Massage na Ursynowie to podróż w krainę dotyku, subtelności i regeneracji. Niecodzienne połączenie naszego flagowego masażu balijskiego z peelingiem całego ciała. 

Nasz Rytuał Balijski to idealna propozycja dla osób, które potrzebują ukojenia i relaksu. Głęboko relaksacyjny rytuał zapewni Ci uczucie słodkiej błogości i absolutnego odprężenia. 

Przypominamy, że masaż balijski, od wieków wykonywany w Indonezji, ma ścisły związek z Tradycyjną Medycyną Chińską. To właśnie z niej czerpie swoje lecznicze właściwości. Z tego też względu posiada elementy akupresury, refleksoterapii oraz aromaterapii. Efekt? Świetnie wspomaga walkę z dolegliwościami, w tym z bólem mięśni, bólami stawów, kręgosłupa, głowy, a także pomoże zwalczyć bezsenność oraz poczucie chronicznego zmęczenia.

Dodatkowym elementem rytuału balijskiego jest peeling całego ciała. Proponujemy Ci peeling naszego własnego wyrobu, w 100% home-made, wykonanego z naturalnych składników. Wysoka zawartość olejów roślinnych, o właściwościach złuszczających, zadba o to, aby Twoja skóra była głęboko nawilżona i jedwabiście gładka.

 

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Rytuał Balijski w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

Nasz niepowtarzalny rajski Rytuał Balijski w Tao Tao Spa & Massage to oryginalne połączenie klasycznego masażu balijskiego (60 minut lub 90 minut – do Twojego wyboru) oraz oczyszczającego peeelingu całego ciała .  Rytuał Balijski obejmuje masaż całego ciała, z wyłączeniem okolic intymnych. 

Jak będzie przebiegała Twoja wizyta w Tao Tao Spa & Massage jeśli zdecydujesz się na Rytuał Balijski?

1) poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety informacyjnej dotyczącej Twojego stanu zdrowia,

2) nasza terapeutka zaprosi Cię do swojego gabinetu masażu, 

3) otrzymasz jednorazowe klapki oraz bieliznę, 

4) rozpoczniemy nasz niepowtarzalny zabieg.

Jak wygląda Rytuał Balijski 
w Tao Tao Spa & Massage?

Nasz rytuał obejmuje całe ciało, z wyłączeniem okolic intymnych. Pierwszy etap to klasyczny masaż balijski, który zajmie – wedle Twojego wyboru – albo 60 minut albo 90 minut. Do jego wykonania używamy podgrzanego olejku kokosowego. Masaż rozpocznie się od okolic brzucha, a następnie skupi się na Twoich plecach, obejmując potem kolejne partie ciała (stopy, nogi, plecy, ramiona, szyję i głowę). 

Gdy nasza terapeutka zakończy już tajski masaż, rozpocznie się peeling całego ciała. Kawowy, czekoladowy, cytrusowy, kokosowy – wedle Twojego wyboru!

 Po zabiegach zachęcamy do skorzystania z prysznica oraz skosztowania tajskiej herbatki.

Zalecamy nie spożywanie posiłków na co najmniej  2 godziny przed wizytą.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWY 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod zniżkowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w naszym sklepie online.