Tao Tao Spa & Massage - peeling całego ciała - Warszawa

peeling całego ciała

Peeling Całego Ciała - Warszawa Ursynów.
Szybka regeneracja dla Twojego ciała.

Wyobraź sobie połączenie naturalnych składników takich jak kawa, czekolada, kokos, jaśmin czy też trawa cytrynowa. Brzmi smacznie? Nie jest to lista smakołyków, ale naszych peelingów, które przygotowywane są przez masażystki Tao Tato Spa & Massage, zgodnie ze wschodnią recepturą

Wybierając peeling w naszym Tao Tao Spa & Massage na Ursynowie masz pewność, że użyte składniki są świeże i sezonowe, a zatem dostarczysz skórze to co najcenniejsze. Do przygotowania peelingów używamy również naturalny olej kokosowy, który sprawia, że nasze peelingi są tłuste, pozostawiając skórę dogłębnie nawilżoną, a nie podrażnioną, jak w przypadku innych peelingów. 

Już po jednej sesji peelingu całego ciała zauważysz, jak skóra staje się jedwabiście gładka i promienna. Przy regularnym korzystaniu z peelingu, pozbędziesz się nadmiaru toksyn z organizmu, jednocześnie wzmacniając strukturę skóry i redukując tzw. “pomarańczową skórkę”. Pamiętaj, że swój ulubiony peeling możesz nabyć w naszym Spa. 

Cennik

30 minut

79 PLN

Peeling Całego Ciała w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

Peeling całego ciała jest zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu złuszczyć nadmiar naskórka i pobudzić komórki skóry do odbudowy. Dzięki zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia oraz technik masażu balijskiego, peeling przynosi oczekiwane rezultaty już podczas pierwszego zabiegu.

Jak będzie przebiegała Twoja wizyta w Tao Tao Spa & Massage jeśli zdecydujesz się na Rytuał Balijski?

1) poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety informacyjnej dotyczącej Twojego stanu zdrowia,

2) nasza terapeutka zaprosi Cię do swojego gabinetu, 

3) otrzymasz jednorazowe klapki oraz bieliznę, 

4) rozpoczniemy Twój zabieg.

Jak wygląda Peeling Całego Ciała
w Tao Tao Spa & Massage?

Peeling obejmuje całe ciało – przód oraz tył. Samodzielnie wybierzesz swój ulubiony rodzaj peelingu – o określonym zapachu i sile tarcia.

Zarówno przed zabiegiem, jak i po, jest możliwość wzięcia prysznica.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWY 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w sklepie online.

Peeling całego ciała ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 22