Tao Tao Spa & Massage - Masaż wyszczuplający Fit Thai Body - Ursynów

Masaż wyszczuplający Fit Thai Body

Fit Thai Body (tajski masaż wyszczuplający)
Twój przepis na smukłą i zdrową sylwetkę.

Cennik

60 minut

189 PLN

90 minut

249 PLN

W pakiecie taniej!

3 x 60 minut

399 PLN

5 x 60 minut

629 PLN

Masaż wyszczuplający Fit Thai Body to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nie tylko relaks, ale i dbają o smukłą oraz zdrową sylwetkę. Oparty na starożytnych technikach masażu tajskiego masaż wyszczuplający Fit Thai Body ma na celu widoczne wyszczuplenie i wymodelowanie Twojej sylwetki. 

Fit Thai Body to autorska propozycja Tao Tao Spa & Massage stanowiąca oryginalne połączenie wyszczuplającego masażu tajskiego z wykorzystaniem eterycznych olejków oraz bańki chińskiej. Dla wszystkich tych, którzy dbają o szczupłą i jędrną sylwetkę oraz chcą wymodelować swoje ciało. Fit Thai Body – tajski masaż wyszczuplający – nie tylko sprawi, że poczujesz się zdrowo i młodo, ale i pomoże pozbyć Ci się tzw. pomarańczowej skórki, z uwagi na swoje właściwości antycellulitowe.

Masaż wyszczuplający Fit Thai Body, jaki wykonujemy na warszawskim Ursynowie, to niesamowity sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki, poprawę krążenia i metabolizmu, a przede wszystkim masaż, dzięki któremu Twoje ciało stanie się jędrniejsze i po prostu… zdrowsze!

Po kilku sesjach masażu wyszczuplającego Fit Thai Body dostrzegalna jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie cellulitu oraz rozstępów. Twoja skóra stanie się bardziej sprężysta i jędrna, a Twój metabolizm ulegnie zauważalnej poprawie. Masaż wyszczuplający Fit Thai Body ma na celu przede wszystkim zadbanie o Twoją sylwetkę, zmniejszenie cellulitu oraz poprawienie ogólnego komfortu psychicznego.

Fit Thai Body (tajski masaż wyszczuplający) jest masażem częściowym, a zatem to Ty wybierasz, na których częściach Twojego ciała skupi się masażystka podczas tajskiego masażu wyszczuplającego. Rekomendujemy wybór obszaru ud, brzucha lub pośladków.

Pamiętaj, że efekty tajskiego masażu wyszczuplająco-modelującego (Fit Thai Body – tajski masaż wyszczuplający Ursynów) najbardziej widoczne będą przy regularnym i systematycznym korzystaniu z tego zabiegu. Zalecamy zatem skorzystanie z propozycji naszych pakietów na tajski masaż wyszczuplający Fit Thai Body, dzięki którym będziesz mogła systematycznie korzystać z modelująco-wyszczuplających sesji.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Fit Thai Body (masaż wyszczuplający Ursynów) - czego możesz się spodziewać?

Fit Thai Body to autorska propozycja Tao Tao Spa & Massage stanowiąca oryginalne połączenie wyszczuplającego masażu tajskiego z wykorzystaniem eterycznych olejków oraz bańki chińskiej. Dla wszystkich tych, którzy dbają o szczupłą i jędrną sylwetkę oraz chcą wymodelować swoje ciało. Fit Thai Body – tajski masaż wyszczuplający – nie tylko sprawi, że poczujesz się zdrowo i młodo, ale i pomoże pozbyć Ci się tzw. pomarańczowej skórki, z uwagi na swoje właściwości antycellulitowe. Fit Thai Body (masaż wyszczuplający Ursynów Warszawa), jaki wykonujemy na warszawskim Ursynowie, to niesamowity sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki, poprawę krążenia i metabolizmu, a przede wszystkim masaż, dzięki któremu Twoje ciało stanie się jędrniejsze i po prostu… zdrowsze! 

Nasz masaż wyszczuplający Fit Thai Body wykonywany w Tao Tao Spa & Massage w Warszawie jest masażem częściowym, co oznacza, że podczas Twojej sesji masażu wyszczuplającego nasi terapeuci skupiają się na wybranej części Twojego ciała. Masaż wyszczuplająco-modelujący najlepsze efekty przyniesie w partiach ud, pośladków oraz brzucha, natomiast możliwe jest oczywiście wykonanie sesji na inną, wybraną przez Ciebie partii ciała. Fit Thai Body – masaż wyszczuplający na warszawskim Ursynowie – jest oparty na filozofii masażu tajskiego, przy wykorzystaniu eterycznych olejków oraz bańki chińskiej.  

Fit Thai Body – masaż wyszczuplający Ursynów – wykonywany jest przy użyciu specjalnych, silikonowych baniek, w których wytwarzane jest podciśnienie zasysające skórę do środka. Poprzez energiczne ruchy terapeuty podczas wyszczuplającego masażu tajskiego, Twoja tkanka tłuszczowa jest rozbijana, a skóra bardziej ukrwiona, co zmusza skórę do produkcji kolagenu. Dodatkowo, podczas masażu wyszczuplająco-modelującego skóra jest rozmasowywana i nawilżana, dzięki czemu efekty Twojego masażu wyszczuplającego będą jeszcze bardziej spektakularne.

Podczas Fit Thai Body (masaż wyszczuplający Ursynów) wykorzystujemy specjalne, naturalne tajskie olejki i maści. Nasi terapeuci wmasują rozgrzane olejki w Twoją skórą za pomocą silnych i zdecydowanych ucisków, co poprawi krążenie krwi w Twoim organizmie. Tajski masaż wyszczuplający polega na naprzemiennym rozmasowywaniu i oklepywaniu danej partii rozgrzanego ciała, co pozwoli na rozbicie znajdującego się pod skórą tłuszczu. Efekt ten powinien być zauważalny już po trzech sesjach masażu wyszczuplającego Fit Thai Body.

Gdzie jesteśmy?

Nasz orientalny salon day SPA mieści się na warszawskim Ursynowie. Dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską (metro, autobusy), jak i własnym samochodem. Bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe tuż przed naszym salonem.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWY 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w sklepie online.

Masaż wyszczuplający FIT THAI BODY ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 23

Tagi : masaż wyszczuplający w Warszawie, masaże wyszczuplające Warszawa, Warszawa masaż wyszczuplający