Masaż Kobido Ursynów - Japoński Masaż Twarzy Kobido Warszawa.

Japoński Masaż Twarzy Ursynów – Kobido Ursynów

Masaż Kobido Ursynów.
Japoński Masaż Twarzy Kobido - masaż liftingujący twarzy.

masaż kobido japoński masaż twarzy liftingujący masaż twarzy warszawa Ursynów mokotów ochota

Cennik

60 minut

199 PLN

Kup pakiet, zapłać mniej!

3 x 60 minut

499 PLN

6 x 60 minut

899 PLN

Masaż Kobido, czyli japoński masaż twarzy, to rewelacyjna alternatywa dla wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Liftingujący Masaż Twarzy Kobido  znajdziecie w naszym salonie na Ursynowie.

Masaż Kobido to masaż liftingujący twarzy, którego celem jest usunięcie i zminimalizowanie na twarzy wszelkich napięć. Masaż Twarzy Kobido to masaż japoński twarzy oparty na złożonych i intensywnych technikach masażu twarzy. Masaż Kobido skupia się przede wszystkim na głębokich warstwach skóry twarzy i mięśni twarzy. Jego zadaniem jest aktywacja nerwów, zwiększenie przepływu Qi – czyli energii – na twarzy. Rezultatem japońskiego masażu twarzy Kobido jest naturalny lifting twarzy, bez igieł i dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Masaż Liftingujący Twarzy (Masaż Kobido) dostępny jest na Ursynowie w cenie 199 PLN za 60 minutową sesję. Z uwagi na to, że bardziej imponujące efekty będą miały miejsce w przypadku regularnego korzystania z Masażu Kobido (Masaż Liftingujący Twarzy Ursynów), przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety na Masaż Kobido na Ursynowie: 

– pakiet 3x 60 minutowy Masaż Kobido (Masaż Twarzy Liftingujący) – 499 PLN,
 
– pakiet 6x 60 minutowy Masaż Kobido (Masaż Twarzy Liftingujący) – 899 PLN.

Masaż Kobido i proponowana japońska technika masażu twarzy to skuteczna droga do widocznych i długotrwałych efektów. To całkowicie manualna technika masażu twarzy, wykorzystująca również elementy akupresury twarzy, prowadząca do głębokiego liftingu twarzy całkowicie naturalnymi sposobami. Liftingujący Masaż Twarzy Kobido to stuprocentowana naturalna metoda liftingujący twarz, której skutkiem będzie odmłodzenie i odświeżenie twarzy.

Interesuje Cię Masaż Kobido na Ursynowie? Skontaktuj się z Nami już teraz (603 892 782) albo zamów Masaż Kobido w naszym Sklepie Online!

 

 

NASZE SALONY

Ursynów

ul. Stryjeńskich 6/1c, Warszawa

603 892 782
ursynow@taotaospa.pl
nowa lokalizacja

Więcej informacji już wkrótce.

masaż kobido japoński masaż twarzy liftingujący masaż twarzy warszawa Ursynów mokotów ochota

Masaż Kobido
na Ursynowie

Masaż Kobido to masaż liftingujący twarzy. Japoński Masaż Twarzy ma na celu  usunięcie z twarzy wszelkich napięć. Masaż Twarzy Kobido to masaż japoński twarzy wykorzystujący głębokie i intensywne techniki masażu twarzy.

Masaż Twarzy Kobido to masaż częściowy – jeśli zdecydujesz się na Masaż Twarzy Kobido, Twój masaż twarzy będzie obejmował mięśnie naramienne, mięśnie szyjne, mięśnie grzbietu, mięśnie głowy oraz oczywiście mięśnie twarzy, na których skupimy się podczas Masażu Twarzy Kobido. 

Liftingujący Masaż Twarzy Kobido opiera się na manualnych i złożonych metodach masażu twarzy. Masaż Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność skupia się przede wszystkim na głębszych warstwach skóry twarzy i mięśni. Kobido to najbardziej popularna forma masażu twarzy w Japonii, od lat zaś uzyskuje większe grono zwolenników w Europie. 

Masaż Kobido – liftingujący masaż twarzy Kobido – jest masażem intensywnym i mocnym. Masaż Kobido składa się z elementów w postaci drenażu limfatycznego, akupresury oraz liftingu twarzy.

Liftingujący Masaż Kobido Warszawa – przeciwskazania. Masaż Kobido Ursynów nie jest rekomendowany w przypadku, gdy:
1) masz stany zapalne skóry lub organizmu,
2) jesteś po zastosowaniu wypełniaczy (do 4 tygodni), 
3) jesteś po zastosowaniu botoxu (do 2 tygodni),
4) jesteś po zastosowaniu nici PDO (do 6 miesięcy), 
5) masz ekstrakcje zębowe lub stany ropne okołozębowe,
6) jesteś po zabiegach laserowych lub mezoterapii albo po zaniku stanu zapalnego.

Liftingujący Masaż Kobido Ursynów polepszy Twoje samopoczucie, a także zmniejszy napięcie – zarówno wewnętrzne, jak i mięśni na Twojej twarzy. Wybierając Liftingujący Masaż Kobido na Ursynowie wybierasz naturalną i nieinwazyjną alternatywę liftingującego masażu twarzy. Jeśli nie chcesz wybierać igieł i korzystać z pomocy chirurga, a chcesz zadbać o odprężony i jędrny wygląd swojej Twarzy, Liftingujący Masaż Kobido na Ursynowie będzie dobrym rozwiązaniem. 

Jeśli wybierzesz Masaż Twarzy Kobido, efekty mogą być zauważalne juz po pierwszej sesji Masażu Twarzy Kobido. W celu pogłębienia efektów oraz ich utrzymania rekomendowane jest powtórzenie masażu co najmniej raz w tygodniu.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz kod rabatowy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy 10% na swoje zamówienie w sklepie online.

Szukasz: kobido Warszawa, masaż twarzy Kobido Warszawa, masaż twarzy Ursynów, liftingujący masaż twarzy Warszawa, Kobido Ursynów, Kobido na Ursynowie, Kobido Mokotów, Kobido na Mokotowie, Masaż Twarzy Kobido Warszawa Mokotów, Masaż Twarzy Kobido Ursynów, Japoński Masaż Twarzy Kobido w Warszawie, masaż balijski Warszawa, masaż balijski w Warszawie, masaż balijski Mokotów, masaż balijski na Mokotowie, masaż relaksacyjny Warszawa, masaż odprężający Mokotów, masaż na Mokotowie, dobry Masaż na Mokotowie, masaż w Warszawie, bali Massage Warsaw, balijski masaż na Mokotowie, Massage in Warsaw, masaż balijski gorącymi kamieniami, masaż ? Odwiedź Tao Tao Spa & Massage – Mokotów już teraz.

Znajdziesz u nas również: masaż tajski Warszawa, tajski masaż w Warszawie, tajski masaż na Mokotowie, masaż tajski Mokotów, thai Massage in Warsaw, thai Massage Mokotów, refleksologia Warszawa, refleksologia Mokotów, masaż stóp Warszawa, masaż dla dwojga, masaż dla par w Warszawie, masaż dla Dwojga Warszawa, masaż tajski wyszczuplający, masaż slim, masaż na Mokotowie, masaż tajski relaksujący, tajski masaż regenerujący, masaż tajski kamieniami, masaż świecą, masaż twarzy, masaż antycellulitowy, masaż na ból pleców.

Masaż Kobido Ursynów, Masaż Kobido na Ursynowie, Kobido Ursynów ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 22

Tagi : Japoński Masaż Twarzy Ursynów, Masaż Kobido Ursynów, Masaż Twarzy Liftingujący Ursynów