Tao Tao Spa & Massage - Masaż gorącą świecą - Warszawa

masaż gorącą świecą

Masaż Gorącą Świecą Warszawa.
Niecodzienny sposób na relaks.

masaż balijski warszawa masaż tajski warszawa masaż w warszawie masaż balijski w warszawie masaż balijski Mokotów masaż gorącą świecą warszawa

Cennik

60 minut

179 PLN

Masz więcej czasu?

90 minut

219 PLN

120 minut

269 PLN

Masaż gorącą świecą, oferowany przez Tao Tao Spa & Massage, to idealny sposób na relaks i odprężenie. Spróbuj już teraz magicznych mocy gorącej świecy.

Odmienność tego masażu polega na wykorzystaniu olejku z topiącej się świecy woskowej, wykonanej  wyłącznie z naturalnych składników. Świeca, przechodząc w stan ciekły, uwalnia aromaty tajskich owoców. Dzięki temu, ciało i umysł wprowadzane są w stan głębokiego odprężenia i ukojenia. Naturalny olej uzyskany z topiącej się świecy jest ciepły, dzięki czemu wnika w głąb skóry, pozostawiając ją dogłębnie nawilżoną.

Możecie Państwo wybrać jeden z trzech wariantów masażu gorącą świecą:

– masaż gorącą świecą – 60 minut (cena 179 PLN),

– masaż gorącą świecą – 90 minut (cena 219 PLN),

– masaż gorącą świecą – 120 minut (cena 269 PLN).

Wybierając masaż gorącą świecą, możesz zdecydować, czy będzie miał on charakter masażu balijskiego, czy masaż tajskiego z olejkiem. Bez względu na to, na jaki masaż się zdecydujesz, masażu świecą obejmuje całe ciało. Warto zaznaczyć, że olejek uzyskany z ciepłej świecy, oprócz właściwości nawilżających, świetnie wspomaga walkę z cellulitem oraz jest bogaty w przeciwutleniacze, które działają odmładzająco na skórę.

Masaż Gorącą Świecą należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych).  Masaż, najpierw wykonywany jest na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku uzyskanego z topiącej się świecy, masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy. Zarówno przed i po masażu jest możliwość wzięcia prysznica. Zalecamy jednak zrezygnować z prysznica po masażu gorącą świecą, gdyż użyty olejek będzie się wchłaniał przez 2 – 3 godziny po zabiegu.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Gdzie jesteśmy?

Nasz orientalny salon day SPA mieści się na warszawskim Ursynowie. Dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską (metro, autobusy), jak i własnym samochodem. Bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe tuż przed naszym salonem.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz kod rabatowy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy 10% na swoje zamówienie w sklepie online.

Masaż gorącą świecą ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 18

Tagi : masaż gorącą świecą, masaż gorącą świecą Ursynów, masaż gorącą świecą Warszawa Ursynów