Tao Tao Spa & Massage - Czekoladowy Rytuał Spa - Ursynów

czekoladowy rytuał spa

Czekoladowy Rytuał Spa - Warszawa Ursynów.
Zafunduj sobie i bliskim... czekoladowy raj!

Cennik

120 minut

279 PLN

Czy masz wśród swoich znajomych chociaż jedną osobę, która odmówiłaby kawałka czekolady? No właśnie – my też nie!

Specjalnie dla wszystkich tych, którzy tak samo jak my uwielbiają wszelkie słodkości, przygotowaliśmy ten niespotykany rytuał, o którym – gwarantujemy –  długo nie zapomnisz. Czekoladowy, dwugodzinny relaks, dla tych, którzy chcą na chwilę przenieść się do czekoladowego nieba. 

Czekolada wywołuje uczucie sytości, pozwala osiągać lepsze rezultaty w nauce, a także powoduje wydzielanie endorfin. A dzięki naszemu wyjątkowemu czekoladowemu rytuałowi zapomnisz o wszystkich codziennych troskach i zregenerujesz siły. 

Zaczynamy od kojącego w dotyku peelingu całego ciała. Peeling przygotowany przez naszych specjalistów jest w 100% home-made i zachwyci Cię aromatycznym zapachem świeżej czekolady. Peeling czekoladowy ma nie tylko właściwości mocno złuszczające, ale i nawilżające. Po czekoladowym peelingu płynnym ruchem rozpoczniemy   godzinny masaż balijski z wykorzystaniem rozgrzanej  czekolady. W Tao Tao Spa & Massage Ursynów zapewnimy Ci orientalny masaż całego ciała, który rozluźni kolejno wszystkie partie Twoich mięśni.

Peelingi wykorzystywane w Tao Tao Spa & Massage Ursynów stworzone są na bazie czekolady o zawartości co najmniej 70% kakao. Dodatkowo, korzystamy wyłącznie z czekolad bogatych w przeciwutleniacze. A te podziałają odmładzająco nie tylko na Twoją skórę, ale i poprawią Twoje samopoczucie.  

Masaż balijski w Tao Tao Spa & Massage Ursynów ma silne właściwości relaksacyjne i regenerujące. Czekoladowy rytuał będzie prawdziwą ucztą dla Twojego ciała i duszy. 

Finał Czekoladowego Rytuału Spa w Tao Tao Spa & Massage Ursynów to niezwykle mocno nawilżająca maska, przygotowana na bazie – a jakby inaczej – czekolady. Gwarantujemy, że po naszym czekoladowym zabiegu w Tao Tao Spa & Massage Twój organizm będzie przepełniony endorfinami i… pozytywnym humorem. 

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Czekoladowy Rytuał Spa w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

Czekoladowy Rytuał Spa w Tao Tao Spa & Massage to oryginalne połączenie trzech niezwykłych elementów:

– masażu balijskiego (60 minut),

– peelingu całego ciała (30 minut),

– maski na całe ciało (30 minut).

Jak będzie wyglądała Twoja pierwsza wizyta w Tao Tao Spa & Massage – Ursynów?

1) poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety informacyjnej dotyczącej Twojego stanu zdrowia,

2) nasza terapeutka zaprosi Cię do swojego gabinetu masażu, gdzie będzie już na Ciebie czekało łóżko, 

3) otrzymasz jednorazowe klapki oraz bieliznę,

4) rozpoczniemy nasz niepowtarzalny zabieg.

Jak wygląda Czekoladowy Rytuał Spa 
w Tao Tao Spa & Massage?

Nasz rytuał obejmuje całe ciało, z wyłączeniem okolic intymnych. Pierwszy etap to czekoladowy peeling całego ciała, który złuszczy nadmiar naskórka i pozostawi skórę jedwabiście gładką

Tuż po nim przystąpimy do kluczowego elementu tego rytuału, czyli niepowtarzalnego masażu balijskiego. A ten będzie wykonany  na bazie rozgrzanej czekolady. 

Nasza terapeutka skupi się na  spiętych mięśniach i dolegliwościach bólowych. Jako finał Czekoladowego Rytuału Spa w Tao Tao Spa & Massage zaproponujemy Ci  aplikację nawilżającej maski czekoladowej.

 Po zabiegach zachęcamy do skorzystania z prysznica oraz skosztowania tajskiej herbatki.

Zalecamy nie spożywanie posiłków na co najmniej  2 godziny przed wizytą.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWY 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w sklepie online.

Czekoladowy Rytuał Spa ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 25

Tagi : czekoladowy rytuał, masaż ciepłą czekoladą, peeling czekoladowy