WIECZÓR PANIEŃSKI W WARSZAWIE

Mamy dla Ciebie idealny przepis na wieczór panieński w Warszawie. Wybierz jeden z naszych pakietów i spędź odprężający wieczór panieński ze swoimi przyjaciółkami w Tao Tao Spa & Massage. 

Skorzystaj z jednego z czterech przygotowanych przez nas wariantów albo skontaktuj się z nami, by zaplanować ten dzień indywidualnie, tak jak sobie tego życzycie.

Kontakt:
603 892 782,
ursynow@taotaospa.pl

WIECZÓR PANIEŃSKI URSYNÓW

Nie masz pomysłu na wieczór panieński?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wybierz jeden z naszych pakietów i zorganizuj wieczór panieński w SPA, którego Ty i Twoje przyjaciółki długo nie zapomnicie.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cztery wyjątkowe wersje pakietów stanowiących naszą propozycję na wieczór panieński w SPA. Masaże, przekąski, szampan, zabiegi na twarz i… pełen relaks. Czy można chcieć czegoś więcej? Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przez nasze certyfikowanych terapeutów z Azji.

Sprawdź nasze cztery warianty na wieczór panieński w spa

WIECZÓR PANIEŃSKI WARsZAWA

WARIANT SILVER

Twój wieczór panieński na warszawskim Ursynowie w wariancie SILVER będzie obejmował:

– 30 minutowy masaż balijski pleców, szyi i głowy.

Wszystko przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i blasku świec. Salon masażu jest zarezerwowany wówczas na Waszą wyłączność.

Cena: 99 PLN za jedną uczestniczkę.

WIECZÓR PANIEŃSKI WARSZAWA

WARIANT GOLD

Twój wieczór panieński na warszawskim Ursynowie w wariancie GOLD będzie obejmował:

– 60 minutowy balijski masaż szyi, pleców i ramion,

Wszystko przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i blasku świec. Salon masażu jest zarezerwowany wówczas na Waszą wyłączność.

Cena: 139 PLN za jedną uczestniczkę.

WIECZÓR PANIEŃSKI WARSZAWA

WARIANT PLATINIUM

Twój wieczór panieński na warszawskim Ursynowie w Tao Tao Spa & Massage w wariancie PLATINIUM będzie obejmował:

– 30 minutowy balijski masaż szyi, pleców i ramion,

– 30 minutowy masaż stóp (refleksologia),

– 30 minutowy masaż twarzy.

Wszystko przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i blasku świec. 

Salon masażu jest zarezerwowany wówczas na Waszą wyłączność.

Nasze terapeutki będą tylko do Waszej dyspozycji.

Cena: 219 PLN za jedną uczestniczkę.

WIECZÓR PANIEŃSKI WARSZAWA

WARIANT DIAMOND

Twój wieczór panieński na warszawskim Ursynowie w Tao Tao Spa & Massage w wariancie DIAMOND będzie obejmował:

– 60 minutowy masaż balijski całego ciała,

– 30 minutowy masaż stóp (refleksologia),

– 30 minutowy tajski rytuał rewitalizujący na twarz,

W wariancie DIAMOND będzie czekał na Was również drobny poczęstunek oraz kieliszek dobrego szampana. Wszystko przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i blasku świec. Salon masażu jest zarezerwowany wówczas na Waszą wyłączność.

Cena: 319 PLN za jedną uczestniczkę.

Wieczór Panieński Ursynów w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu z naszym Spa, aby ustalić, czy interesujący Cię termin jest jeszcze dostępny. W przypadku pozytywnej odpowiedzi, wybierz jeden z zaproponowanych wyżej pakietów. Jeżeli życzycie sobie, aby zabiegi były zmodyfikowane, prosimy o taką informację – na pewno wspólnie coś wymyślimy! Niezależnie od wybranej opcji, Salon zawsze będzie zarezerwowany na Waszą wyłączność. Między zabiegami, będziecie mogły spędzić wspólnie czas, umilając chwile tajską herbatką, wodą, czy szampanem. Na życzenie, przygotujemy smaczne przekąski.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 20% zadatku na konto – skontaktuj się z nami telefonicznie (603 892 782) lub e-mailowo (ursynow@taotaospa.pl) po więcej szczegółów.

Dane do przelewu: ASANA SPA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Numer konta: 28 1140 2004 0000 3202 7977 0556

Czas trwania wieczoru panieńskiego jest ściśle uzależniony od ilości uczestniczek oraz wybranego pakietu. Podczas rezerwacji telefonicznej, nasza recepcja określi szacowany czas trwania wieczoru panieńskiego.

Tak, można przynieść swój alkohol lub ciasto. Oferujemy jednak przygotowanie przekąsek oraz zapewnienie szampana z naszej strony – koszt 25zł / os.

Oczywiście, wówczas przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę.

Podczas trwania wieczoru panieńskiego, Spa jest tylko do Państwa dyspozycji – nie przyjmujemy w tym czasie innych klientów.

Zadatek co do zasady jest bezzwrotny i stanowi zabezpieczenie dla Spa, iż planowana impreza się odbędzie. Natomiast proponujemy zwrot wniesionego zadatku w postaci vouchera kwotowego do wykorzystania w przyszłości w naszym Salonie.

Jednocześnie możemy obsłużyć 2-3 osoby (w zależności od dostępności masażystek). Posiadamy gabinety jedno- i dwuosobowe. 

Podane ceny dotyczą minimum 4 uczestniczek. Przy mniejszej ilości koszt jest rozkładany tak, jakby udział w wieczorze panieńskim brały 4 osoby. Ilość zabiegów również wynosi tyle, co dla 4 osób.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz KOD ZNIŻKOWy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy o wartości 10% na swoje pierwsze zamówienie w sklepie online.

Tagi : wieczór panieński Ursynówe, wieczór panieński Warszawa, wieczór panieński SPA Warszawa

Wieczór panieński SPA Ursynów Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 29

<< SPRAWDŹ WIĘCEJ >>